LyricsSheqer

Kaos

Last update on: July 22, 2017
No translations availableNo translations available
We detected some issues
If you found mistakes, please help us by correcting them.

Luje posht luje nalt luje shpejt luje ngadale Krejt klubin ta kall

Ska si une, ska si une Bone ma mire nese munesh, VIG PAPPA hell yeah VIG PAPPA, Hell yeah, Shake it shake it mami, qashtu qysh ki qef, Clap clap clap clap clap qyr ku i ki lekt Merri krejt sonte, se per mu vijn lekt, Viggy viggy viggy Shum pom pelqen, Kryt e madhe barkun e madh, sexy as hell, Pse ti mu nclub asnjehere spo vjen, Ski qam dvet tlutna mos i hin thell, Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her ti pom ban dom dom dom dom dom Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her, ti pom ban dam dam dam dam dam Luje posht luje nalt luje shpejt luje ngadale Krejt klubin ta kall Ajo ma ban love you lumi, i love you love you lumi, jena ba qaq dru spom punon as truni, ajo po ma lyp po spom kujtohet numrin, spom kujtohet emri jem, as dita as muji, 5 shishe 6 shishe, pare ne ajr krejt, 5 qinshe, 6 qinshe, mos u nal edhe 5 shishe 6 shishe krejt i ka, folim deri mas dit aj aj aj. strip for me uli posht edhe hyp nalt for me, veq per cdo nate po dal po pi ska money? dridhu ti me takt ma mire, ska money? dridhu ti me takt ma mire. Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her ti pom ban dam dam dam dam dam, ti pom ban dam dam dam dam dam Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her ti pom ban dam dam dam dam dam, ti pom ban dam dam dam dam dam Luje posht luje nalt luje shpejt luje ngadale Krejt klubin ta kall Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her ti pom ban dam dam dam dam dam Moj sheqer moj sheqer tkisha hanger dhe nje her, ti pom ban dam dam dam dam dam Dam dam, dam, dam, dam, dam, Luje ;)

No translations availableNo translations available
  • 7

Last activities

Synced byAndi Likmeta

Musixmatch for Spotify and
iTunes is now available for
your computer

Download now