LyricsBonbon

Era Istrefi

Last update on: September 5, 2020

Unë jom Era Unë jom Era edhe koha jeme o tu ardhë Nëse jo ti

E du unë vetën S'kom nevojë për ty hejo Edhe vet unë e thejo Sun m'rrxon jom knejo Sun e bon, sun e bon, sun e bon, sun e bon bon Bon bon edhe nëse sbon sbon Don don, bet you wanna taste it Bon bon, bet you wanna taste it E di që ti don don, don Bon bon edhe nëse sbon sbon Don don, bet you wanna taste it Bon bon, bet you wanna taste it E di që ti don don, don Hajde merëm ikim, nëse e don qiken King je deri ta qes piken Hajde merëm ikim, nëse e don qiken King je deri ta qes piken Sunday night, I put a light In my blunt right In my blunt right S'nihëm mo s'm vyn kurgjo Kur t'm vyn s'je mo m'ke përdor futja futja hajt Gonna be alright Bounce edhe rrite rrite basin yo 'Cause my time has come, rrite basin Po dojn me bo si na Se na high jena,, high dhe mellow Uu ca kom pas s'pe masim Uu ti ma ke thy pasin Mi lexoj sytë edhe shprehjen n'buz E skenoj kejt ca kom nër blluz Hajde merëm ikim, nëse e don qiken King je deri ta qes piken Hajde merëm ikim, nëse e don qiken King je deri ta qes piken (Honey) Honey, vec ni sen para sy ta kishë T'kom tregu që me mu kur e prishë e prishë Plot mundësi jo ma anej Se kur ftofë niherë, jo mo nuk e nxej

38 Translations available38 Translations available
  • 9k

Last activities

Synced byArpit Singh
Translated bySahil Chandekar

Musixmatch for Spotify and
Apple Music is now available for
your computer

Download now