TestoTe Bojm Dom

Noizy

Ultima modifica il: 21 luglio 2017
Nessuna traduzione disponibileNessuna traduzione disponibile
We detected some issues
If you found mistakes, please help us by correcting them.

Auuuuuuuuuuuu Im sourrended with magic can't you see it baby NOIZY, A.K, E YO BOHEMI

ZIG ZAG Noizy on the mike to destroy dem, Pull out my nine and me i boy them, Noizy - to destroy dem, Pull out my nine and me i boy them, Noizy on de mike to destroy dem all Pull out my nine and me i boy them all On de mike to destroy dem all Pull out my nine and me i boy them all RAP: NOIZY Noizy hini n'club shoki po merr zemer Ej shoki ule zonin se noizy ta nguc femren, Ti vjedhi tan shokt dhe cka tkish me veti, Ta tuti alltin dhe ta baj mos t'shkrepi, Ti tuti ton qelizat qe i ki ntrup, Ky shoki qe na lypi sherr mduket paska hup, M'duket se u zhduk, apo ndoshta u ka tut, Se tboj une ty me u fal n'kish si ai shoki jot, Boj dom kudo hasi nuk em nalet gazi, 290 n'or vim drejt kur ta plasim, (Brrah) Plase hasmin (brrah) leni t'flasin, Nuk ma nin per to se me vete e kam thasin, E mushme me cka t'dush e sbrazi kur dush, Hit permas hiti si bomba sem nal kush, Unikkotela ju jeni cokokrema, Here pussy pussy cat ju japi ajrokrema, Ref: x2 Krejt Po Lypin Sherr Nuk Kan Çka Bojn, Krejt e Din Se Na Kem Kuror, I Them Shuj Se Na Te Bojm Dom Hej Hej Shuj Se Na Te Bojm Dom Hej Hej Kur bohet fjal per OTR shuj se tboj dom I ki n'cdo cep e i ki n'cdo an, I ki n'cdo moment ku sta merr mendja qe jan T'programum per 1 qellim met bo dom, O ku ku qysh dridhet sa her qe him m'ren, Femrat kejt knej noshta tanen nuk e gjen, Noshta esht diku qaty ncep n'terr diku qaty ncep, Apo noshta e kerkon e dikush nga ne ja jep, Apo noshta t'vjen inati se sun e bon si na, Boll je ka munohesh po na na na, N'asnji menyr ta harroni sun fitoni Jena 300 veta qifsha nenen qa kari kerkoni? Na na na... na jena mbreter la la la... Besom kur t'thom sesi na nuk ka Se ne te bojm dom shoki OTR Ref: x2 Krejt Po Lypin Sherr Nuk Kan Çka Bojn, Krejt e Din Se Na Kem Kuror, I Them Shuj Se Na Te Bojm Dom Hej Hej Shuj Se Na Te Bojm Dom Hej Hej A.K: Kejt po lypin sherr nuk kan ca bojm, OTR n'maje shqipe kurr sun e rrzojn, I kena do vjet qe n'rrug militojm, E nese kem kuror esht se na e meritojm, Kerrkush nuk e di sesa rrugen kena shkel, E mbolla faren heret e tani koha per me vjel, Do t'ri kena sjell qe tbojn vetem dom, E t'vjetrit bojn hite qe i ngjon ne cdo an, Histori e gjat kush se ka n'telefon, Kalle jointin noizy se erdh koha per leksjon, Vina drejt per drejt na hic pa asnji kthes, Jointin tu e ndez me stilin londinez, Erdha n'shqipri per me sjell stil me lesti, U lodha me kta tipa qe po bejn derci verrci Nuk kam koh per kta per ata qe dun mu sha, I lem llafet deri kur t'vi koha per mu pa, Noizy on the mike to destroy dem, Pull out my 9 and me i boy them, Noizy - to destroy dem, Pull out my 9 and me i boy them, Noizy on de mike to destroy dem all Pull out my 9 and me i boy them all On de mike to destroy dem all Pull out my 9 and me i boy them all

Nessuna traduzione disponibileNessuna traduzione disponibile
  • 0

Ultime attività della community

Sincronizzato daFransi Killo

Musixmatch per Spotify e
Apple Music è disponibile ora
per il tuo computer

Scarica adesso