TestoMalet E Dibres

Noizy

Ultima modifica il: 21 luglio 2017
Nessuna traduzione disponibileNessuna traduzione disponibile
These lyrics are waiting for review
If you found mistakes, please help us by correcting them.

E jou Nice Edhe nje tjeter haa NOIZY e jou OTR, ku eshte Shqipria sonte

Show me on a mix doin' like a G REF: Noizy Prap Dhe Njëher Malsoret e Kallin Kët Nat, Çohet Krejt N'kom Veriu Me O-T-R, Malet e Dibres Ushtojn Tej N'tej Ah Moj Shqipni Jo Si Ty Nuk Gjej, Dibra e Vogel Dibra e Madhe, Kuksi Tropoja krejt him ne valle, Kejt jena bashk per gëzim e per halle, Gezuar krejt bashk për kët natën speciale. Smunem me harru dhe Shkodren moj naqja, Aty ku per her të par rash mren pa dashje, Hah rash mren me dashje, Leandra e vogel të dua n'kto caste, Gilani Prishtina nihet ushtima, Pershendes kon? Double G-yo, Double G knows - Double G grows, OTR gat they back Double G blows, Durrsi Tirana veshun me t'gjana, Jom djal pidh some se kshtu mka bo nana, Fieri, Vlora, Saranda, Berati, Me t'thon drejten o shok m'pëlqen Lazarati, REF: Noizy Prap dhe njëher malsoret e kallin kët nat, Çohet krejt n'kom veriu me O-T-R, Malet e Dibres ushtojn tej t'tej Ah moj Shqipni jo si ty nuk gjej, Nuk kan vler fjalt qe fol qe po i nin, Kan vler veq kjo zemer dhe vendi ku kom lind, Kan vler era e malit qe mfali besnikrin, Kan vler uji i krojit qe mfali simpatin. Nisoj jemi krejt zemer luana, Jam krenar se Dibran mka bo nana, Se e di pse ska pse jena tmir, T'rritem t'varfer po me shpirt t'lir, I kom do tradita e kom sot ni emër, Dibran me shpirt e OTR me zemër, Po ta dhash doren tkam dhan edhe jetën, Jam rrit me tradita perher fol t'vërtetën. Jom bir Dibrani me tjer e ndaj bukën, Jom bir Malsori kujt nuk i perulem, Jom ky qe jom e din ato qe jom, Krejt çouni n'kom Dibrant ktu lo jen nom heyyy. REF: Noizy Prap Dhe Njëher Malsoret e Kallin Kët Nat, Çohet Krejt N'kom Veriu Me O-T-R, Malet e Dibres Ushtojn Tej N'tej Ah Moj Shqipni Jo Si Ty Nuk Gjej, I don't waste no time -i don't waste no time, I don't because im albanian, I don't waste no time -i don't waste no time, I don't because im albanian, I'm a take what's mine ama take what's mine, I take it because im albanian, Ima take what's mine ima take what's mine, I take it because im albanian Albania, Albania, Albania i love you Albania, Albania, Albania i love you Albania, Albania, Albania i love you NONA LOKE SHQIPNI TE DUA OTR deri ne vdekje SHqipe One

Nessuna traduzione disponibileNessuna traduzione disponibile
  • 4

Ultime attività della community

Sincronizzato daGentiola Gjoshi

Musixmatch per Spotify e
Apple Music è disponibile ora
per il tuo computer

Scarica adesso