TestoJashte Serie

Noizy

Ultima modifica il: 21 luglio 2017
Nessuna traduzione disponibileNessuna traduzione disponibile
We detected some issues
If you found mistakes, please help us by correcting them.

Krejt bounce with me yeyeyeyeyee Krejt bounce with me aaaaaaaaaayeyeyeyeyee Krejt bounce with me aaaaaaaaaayeyeyeyeyee.

Jom rreperl jasht serie - boj rrep se mu m'ka hije, Jom i pari ajo dihet OTR tash krejt po nihet, Jom i pit jom bo tap kom nje femer si çokolat, E kom 1 cdi t'parkume jasht vitit 2007 Jom me shok ku do shkeli - s'mun em prek exheli, Kom 1 femer supermodel shqipe ça karin keni??? Apo ti sun e bon si un - as ai sun e bon si un, Boll jeni ka mundoheni po si un? nuk ka shum Nuk ka kerkun - krejt kta um dun Pa mu nuk mund - pa mu ska gjum, E vertetova dhe 1 her qe ju lo targat, Ju bojm krejt hallakat - un e boj veten bajat Po me ty ça kn pat? me sa duket spaske fat, Me sa duket spaska sen - mesa duket ti nuk vlen Me sa duket kot sa lodhesh -se mue nuk um bje nermen Me kon vjen a me kon del sma nin se qka ki ne bel E kom 1 mall kinez 32 i lshoj per 1 her Thoj nuk pranojna Ej a keni a skeni?? Normal qe skeni se Skeni qysh me pas s'e kupton ti?? Jom pak me ndryshe se kta te tjeret, Pak ma ndryshe you know?? Shum Pak Ma Ndryshe Flet per mbas flete - laps permbas lapsi, Cdo sen si boj del Hit pak sa t'hasi, Prit pak ta zbrasi 16'cen e çastit, Jom jasht serie kta mus um kapin Memu humb bastin un ta thaj tasin, Kom gjin cdo kthesa per mu krejt vrasin, Kshuqe ki kujdes ku shkel kur flet per mu, Nuk jam vrases por nuk bon mem provoku, Ky jam une tye e di ather-ca kari ki ather pse po ngjon Kongen kur po thu qe un nuk di a po te shtin pak kureshtja mi msu njo 2 - 3 rreshta pe mson konget permensh si ne klas te 1 Po mson vjerrsha (Unikatil-tba-dmc fuck you mother fucker) Thuj Drejt Si Un Nuk Ka Sikur Te Hidhen Krejt Ne Hava Mos Mu Kon UN Rreperi i Shqipnis.Shqipnia Rreper Tjeter ska Skom Qa Me Bo Jom I Vetmi Me Kuror Kom Muziken Smundje Ngjitse Tan Rinin Pllom Dores E Kom Ni Mall Kinez 32 I Lshoj 1her... 2x Ej... E Kom Ni Pytje Per Te Tan Per Kejt Qa Jan Ktu??? Kush po mKallzon... Kush po mKallzon Se Kush Eshte Me I Miri Ne Kete Loj ah ahh? Na Jena Mbreter You Now... O.T.R Number 1 forever Ky jam un dhe ti e din

Nessuna traduzione disponibileNessuna traduzione disponibile
  • 1

Ultime attività della community

Sincronizzato dadori nezha

Musixmatch per Spotify e
Apple Music è disponibile ora
per il tuo computer

Scarica adesso