TestoBoja Me Dore

Noizy

Ultima modifica il: 21 luglio 2017
Nessuna traduzione disponibileNessuna traduzione disponibile
We detected some issues
If you found mistakes, please help us by correcting them.

Yeah, I role with that big body benz when I enter Pare qaq shum saqe nuk na dalin xhepat Femna super fucking hot, s'ia ke iden fam

Bytht qaq t'fryme sikur ia kane honger grenzat Shqipe nuk ma nin se qa mendon per mu Rrepin un e kam n'dore prandaj shumica jan me mu Shumica ty nuk dojn se je kurv me shum ftyra Ta kisha hy n'shuplaka ftyres, s'po di ke cila Kom peshe, kom bole, kom cuna me rrevole Kush tha s'ia man ta provoje edhe le t'foli Hyjm mrena midis nate, n'kry 1 patllake Blic blic - oj nana jote kaq e pate! hesapet, kujt i vjen afati Cdo qen e ka diten e vet besom shoki Mos u merakosni ju vazhdoni e kullosni Kush ndahet prej tufe, fam, e kap Noizy Nese sheh inatci boja, boja me dore boja, boja me dore boja, boja me dore Coji 3-shat si kuror boja me dore boja, boja me dore boja, boja me dore Nese e sheh lonin me kujdes jom nonsop tu qesh Dhe buzqeshja m'shkon nga veshi n'vesh Ciao amigo, mi chiamo Zinjo OTR La Familia, il Padrino I Gzushem kur foli dhe shpesh e perdori Si keni shansat kurr me m'prish ket sens humori S'kom shoke, kam vllezer kur flej ma rujn shpinen I bojm prite problemit sepse kurr nuk i dihet, yeah E kalumja e hidhur nga ish shoqeria Ate qe t'bon i joti nuk ta bon as inatcia Prandaj korr sukses dhe qendroj ne maje te tanve Se kom msu nga e kalumja tash e di ca du ne t'ardhmen Titulli "Rrepisti ma i mir n'Shqiptari" Shumica me dojn dhe pakica m'kan zili Dhe kjo zili qe zhvillohet brenda tyre Kthehet ne inat pastaj ne shenja ftyre Nese sheh lnatci boja, boja me dore boja, boja me dore boja, boja me dore Coji 3-shat si kuror boja me dore boja, boja me dore boja, boja me dore Prej fillimit kur ia nisa - rreperat i grisa Jeni krejt fallc sikur made in china Ju hyni thelle por s'dini not Dhe s'di pse boni kot Ju hyni thelle por s'dini not I thom s'di pse boni kot, fam Ku ka sukses vec aty mundesh me m'gjet, fam Plot kallabllak - Lil Koli, Mali G, fam Ti ke ni per my gang dhe shume me shume tjere S'ka nevoj me i permend Sepse kena lidhjet e tona, Amsterdam - Londra Nuk ka penges shoki kur ec me koka Bizneset tona jane me shum shifra Qarkullon muzika, qarkullon muzika Na jetojm sikur n'filma Tash hajde ngjo per kto filma Na jetojm sikur n'filma Tash hajde ngjo per kto filma

Nessuna traduzione disponibileNessuna traduzione disponibile
  • 4

Ultime attività della community

Sincronizzato daAndi Likmeta

Musixmatch per Spotify e
iTunes è disponibile ora
per il tuo computer

Scarica adesso