TestoÇa i bonet vetes

Noizy

Ultima modifica il: 21 luglio 2017
Nessuna traduzione disponibileNessuna traduzione disponibile
We detected some issues
If you found mistakes, please help us by correcting them.

Kur na vina mren e dini ca, get back, Edhe ca se jom I famshem, fuck dat, Ta thej fryren pussy bwai ta thej

Gjymtyren, E Kom 1 9'ce brez - e boj detyren, Brraka brraka bira naper shpatlla, Thirre ambulancen dikujt ju qi dada, Grupi ma I kerkum jena nonstop n'sulm, Jena qe sa koh nkulm dhe asnjoni smun na lun, Tash a ka mundsi mem fal ti shko qije veten, Ti Bon gam gam po na krejt e dim t'verteten, Ta dhiva suksesin dhe krejt ata qe t'mshtesin, Ti je plak nket mes un jam I fresket, Zinjo suprizat ka un skan finito, Cdo tjeter kong tjeter flow I kill ya, Gold Ag family nga kosova, Double g army ta marri vesh tan bota, A ju kom thon qe nuk lujna lojna, Krejt premtimet ca kam dhon i mbaj, Na jena plumba ju jeni gzhojat, Na shkojm perpara ju bini n'balt Gold AG: Venin kush e kall timin kush ja qet Aga e Noizy ktu e bojn e termet Ti e din se kush ktuhin e bon prush E ma mir se na jo nuk e bon kerkush Qitma cilin dush se per asnjo nuk em han So repi per juve more gangstera qoban Kuna pi shitni pidh none na pidh none jena vet Na dim me dhon grushta e nuk bojna muhabet Se ktu aga e dridh venin dihet kush e kall ntemel Ma tmir ska pas kurr as nuk ka e nuk del Ruje veten tone e ka une mos u flliq Se dyt jena ni kry juve sju pritojna hiq Mos u boni dhelpna se ikni si lepra Dine pidha tnones kini pun me kryevepra Dashni per teton e pluma per dushmon Un jom para teje garant pe sheh tjeter kon p...

Nessuna traduzione disponibileNessuna traduzione disponibile
  • 0

Ultime attività della community

Musixmatch per Spotify e
Apple Music è disponibile ora
per il tuo computer

Scarica adesso