SongtexteDo jesh me mua

Flori Mumajesi

Letzte Aktualisierung am: 21. Juli 2017
Diese Songtexte brauchen ein Review
If you found mistakes, please help us by correcting them.

Zgjohem ngadale, sy mbyllur te mos jem. E di nuk do te shoh, por dua te te kem. E nuk lodhem une, se koha po me shkon.

Nje dite edhe ti, si une do jesh njesoj. Por une nuk jam ne cdo gje i tjetersuar. Me fal,, akoma s'tkam harruar ti, me fal. Se do ti puth, puth buzet e tua, Do te jesh ti qielli per mua, Do ta ndjej une frymen tende, Cdo mengjes dhe per cdo nate. Zgjohem ngadale, sy mbyllur te mos jem. E di nuk do te shoh, por dua te te kem. E nuk lodhem une, se koha po me shkon. Nje dite edhe ti, si une do jesh njesoj. Por une nuk jam ne cdo gje i tjetersuar. Me fal,, akoma s'tkam harruar ti, me fal. Se do ti puth, puth buzet e tua, Do te jesh ti qielli per mua, Do ta ndjej une frymen tende, Cdo mengjes dhe per cdo nate. Se do ti puth, puth buzet e tua, Do te jesh ti qielli per mua, Do ta ndjej une frymen tende, Cdo mengjes dhe per cdo nate.

  • 0

Letzte Aktivitäten

One place, for music creators.

Get early access